Pearu Paulus ja Live Band “Ma varjuna kannul sul käin!”

Pearu Paulus ja Live Band

15.08.2021, 18:00

Pearu Paulust ja tema bändi 2 Quick Starti laule oleme nautinud Eesti taasiseseisvumisest alates. Meil on hea meel, et Pearu jõuab oma Live bändiga suvel Ööbikuoru Villasse ja annab akustilise kontserti „Ma varjuna kannul sul käin“. Just selle kontserti jaoks plaanitakse sellest loost teha ka akustilise versioon. Lisaks tulevad esitlusele loomulikult meile kõigile tuntud 2 Quick Starti populaarseimad lood; nende hulgas “Teine pool”, “Olen loobuda sust proovinud”, “Kingitus” ja paljud teised.
Oleme Teid vastu võtmas ja anname endast parima, et Teil oleks mõnus ja läheksite meie juurest ära õnnelikumana kui külla tulite. Meie kontsert toimub Villa hoovis ja igaüks saab valida endale sobiva koha.
Kingi endale ja oma sõpradele väärtuslikult veedetud aeg!

Võimalus soetada tavapilet või kolmekäigulise õhtusöögiga VIP pilet koos broneeritud kohaga kontserti nautimiseks (kontserti on võimalik nautida oma lauast). Õhtusöögi valmistab ja paneb kokku meie imeline toiduvõlur peakokk Anton Fedianin. Kui ostad VIP piletid, siis anna meile kindlasti vähemalt nädal aega ette teada, mitmele inimesele laua broneerime (kohapeal ei ole muudatused kahjuks enam võimalikud).

Kontserti algus kell 18:00 ja VIP paketi puhul algus kell 17.00.

Piletid kuni 31.05 – 13 eur; 01.06- 14.08 – 16 eur ja kontserdipäeval 20 eur. Lastele vanuses kuni 6 eluaastat (k.a.) on sissepääs tasuta. Toitlustusega VIP pakett 40 eur (piiratud kogus).

Osta pilet: villa@oruvilla.ee, +372 50 99 666 või online-s.

Tulenevalt valitsuse poolt kehtestatud piirangutest, tuleb Ööbikuoru Villas Pearu Pauluse kontserti külastajal esitada territooriumile sisenedes üks järgmistest tõenditest:
1. COVID-19 vaktsineerimiskuuri läbimise tõend
2. COVID-19 läbipõdemise tõend
3. 72 tundi enne üritusele sisenemist teostatud PCR test (negatiivne)
4. Kohapeal on võimalik teha ka tasulist kiirtesti maksumusega 7 EURI.

Alaealistel (alla 18 eluaasta) pole vaktsineerimispassi esitamine ega testimine nõutav!

Juhul kui ükski vaiantidest ei sobi, korraldaja on nõus piletid tagasi ostma neilt, kes on pileti ostnud enne 02.08.2021. Selleks palume Fienta süsteemis teada anda oma soovist kuni 14.08.2021.