News

Ööbikuoru Villa

Septembrist maini on restoran avatud ettetellimisel. Tule naudi privaatset restoranikogemust (grupid alates 6 inimest)! Vaata grupimenüüd: https://www.oruvilla.ee/restoran-rouges/ Majutus avatud: aastaringselt, sisseregistreerimine 24/7.
Ööbikuoru Villa
Ööbikuoru Villa1 week ago
Unistustused on selleks, et neid ellu viia ja unistuste elluviimine on üks nauditavamaid protsesse. Kusagil 10 aastat tagasi kirjutasime alla Ööbikuoru Villa ehituslepingule ja lagunenud taluhoonest sai aastal 2013 hubane ja ainulaadne puhkusekoht. Käed rüppes ei tahaks istuda, eriti talvel😀, seega alustasime uue projektiga, mille eesmärgiks on puhuda uus elu sisse vanale autole BMW 340 (aastast1949). Uunikum on üle 26 aasta oodanud garaažist väljapääsemist ja loodetavasti on see aeg käes. Anna palun kommentaardes teada, mis on sinu unistus või unistuste auto ? #carrestoration #viiomaunistusellu
Ööbikuoru Villa
Ööbikuoru Villa3 weeks ago
Head kooliaasta algust sõbrad ! Septembris on hea aeg teha uusi plaane, õppida keeli, teha sporti, loobuda õlle joomisest;) ja miks mitte teha kaugtööd või ka mõni firmakoolitus linnakärast eemal. Teeme facebooki sõpradele võrratu pakkumise - märksõnaga "kupland" saad endale ja oma töökolektiivile meie juures broneerida majutuse ja kaugtöökoha tavahinnakirjast 50 % soodsamalt. Pakkumine kehtib pühapäevast- reedeni ja broneeringu soov oleks vaja ära saata enne kümnendat septembrit 2021. Vabu kohti saab kontrollida lehel https://hotelwebsitebooking.com/oruvilla/rooms
Ööbikuoru Villa
Ööbikuoru Villa3 weeks ago
🌾Kuhu see suvi küll kadus?🌾

Pihlakad me hoovis punavad ja see tähendab vaid üht - restoran on veel homme-ülehomme avatud ja siis läheme sügisesse rütmi!

3.-4. septembril ootame kõiki koolijütse ja nende peresid tarkuseaasta algust tähistama. Palume laua ette broneerida https://www.oruvilla.ee/restoran-rouges/broneeri-laud-restoranis/.
Ööbikuoru Villa
Ööbikuoru Villa4 weeks ago
Ööbikuoru Villa
Mõni hetk on elus väga, väga ilus. Tore on saada klientidelt sellist tagasisidet😀:
Tere! Ööbisime perega eelmisel nädalavahetusel teie juures nagu ka täpselt kaks aastat tagasi. Tahtsime lihtsalt öelda, et teie juures on kuidagi väga soe, mõnus ja hea olla. Midagi ei jäänud kripeldama, kõik oli ideaalne: teenindus, suhtumine, tuba, toit, interjöör, asukoht. Suur tänu! Tuleme kindlasti tagasi ja soovitame paika ka oma sõpradele.
Ööbikuoru Villa
Ööbikuoru Villa4 weeks ago
🍸Vau, sõbrad, milline nädalavahetus! Meil on hea meel, et nii palju teist meile külla jõudsid.

Kuni 1. septembrini toimetame veel igapäevaselt 12-21. Teisipäeval (24.08) on restoran avatud kella 18ni.

Kohtume Villas!
Ööbikuoru Villa
Ööbikuoru Villa1 month ago
🎶Sõidame veel nendel uskumatult headel Pearu Paulus ja Live Band "Ma varjuna kannul sul käin!" kontserdi emotsioonide lainetel.

Aga aeg on sellest suvelõpust viimast võtta. Ootame teid restorani lõunatama-õhtustama kuni augusti lõpuni igal päeval kell 12-21. Jah - ka 20. augustil 🙂