News

Ööbikuoru Villa

Septembrist maini on restoran avatud ettetellimisel. Tule naudi privaatset restoranikogemust (grupid alates 6 inimest)! Vaata grupimenüüd: https://www.oruvilla.ee/restoran-rouges/ Majutus avatud: aastaringselt, sisseregistreerimine 24/7.
Ööbikuoru Villa
Ööbikuoru Villa16 hours ago
Mis Kagu-Eestis veel teha saab? Õige vastus on kaugtööd.
Kujunda oma unistuste konverents ise, vastates mõningatele küsimustele. #kaugtöö #kupland #oruvillla
Ööbikuoru Villa
Ööbikuoru Villa5 days ago
💬Tuleme teie juurde ööbima. Kas on võimalust ka õhtust süüa?

Loomulikult! Palume küll enda soovist eelnevalt märku anda, kuid nädalavahetustel (mõnikord ka teistel päevadel) tõepoolest Villa kaminas tuli praksub. ☕

Valik tee meie talvisest menüüst https://www.oruvilla.ee/restoran-rouges/ või lase peakokk Aleksanderil end üllatada (3 käiku/30€).

Järgime COVID-19 leviku tõkestamise nõudeid. Lähtume valitsuse korraldustest ja terviseameti juhistest ning hoiame end muutuva viirusolukorra ja nõuetega kursis.

Pühendume turvalise teenuse pakkumisele. Kujundame teenust nii, et on kaitstud nii töötajate kui ka külastajate tervis. Mõlemad tunnevad end turvaliselt ning saavad hõlpsasti infot, kuidas enda ja teiste tervist hoida.
Ööbikuoru Villa
Ööbikuoru Villa2 weeks ago
🧖 Meie järvekaldal paiknev privaatne puravikusaun pakub kargel talvepäeval mõnusat lõõgastust!

Miks on puravikusaunal selline nimi? Tegemist pole kummastava Lõuna-Eesti saunarituaaliga. Saunamajake, kuhu mahub korraga leili võtma 5 inimest, on nime saanud oma kuju järgi! Kahetunnise saunatamise hinnaks on 38€.

Kui tuled meile ööbima, siis broneerides www.oruvilla.ee anna meile oma saunasoovist märku.
Ööbikuoru Villa
Ööbikuoru Villa4 weeks ago
Jõuludeks on toredad uudised Rõugest. Linnulennult on Rõuge jääväljak 361 meetri kaugusel Ööbikuoru Villast.