Soolakamber   |   Suitsusaun - puravikusaun   |   Hinnakiri   |   Paketid   |   Ajaviidet meil ja mujal   |   Meie sõbrad   |   Pulmad   |   Meie lugu
 
 Ööbikuoru Villa avas oma uksed külastajatele 2013 aasta kevadel. Koht nägi ilmavalgust peamiselt seetõttu, et see asub meie arvates kõige ilusamas Eestimaa paigas. Me ei raatsinud seda jätta vaid endale nautimiseks ja tahtsime, et sellest saaks osa iga Eestimaa inimene. Seetõttu lõime siia täiesti oma kujunduse ja maitse järgi 20 majutuskohaga Ööbikuoru Villa ja restoran-kohviku Andreas. Restoran-kohvik Andreas on saanud oma nime meie poja ja ka Alari vana-vanaisa järgi ning Villa tuba number 1 kannab meie tütre ja Karini vana-vanaema järgi nime Anette.
Ööbikuoru Villas saab nautida tervendavat soolakambrit ja kümmelda kümblustünnis ning kogeda UNESCO vaimse pärandi esindusnimekirja kantud suitsusauna müstikat. Järve ääres on väikene liivarand ja võimalik on tellida massaaži ning nautida tünnisauna mõnusid.
Restoran Andreas pakub menüüd, mille koostamisel on ainest saadud Võrumaa toidukultuurist, tänapäevastest trendidest ning aastaaegade vaheldumisest. Paneme erilist rõhku kohalikule toidule ja suur osa meie kasutatavast toiduainest pärineb otse Võrumaa taludest. Usume, et ka Eestimaa kaugeimates paikades on võimalik pakkuda head toitu, mis on pealinna restoranidega samal tasemel. Seda tullaksegi meie juurde nautima.
Meie juures on saanud populaarseteks oma oluliste sündmuste tähistamine, siin võõrustatakse külalisi ning peetakse tööalaseid kokkusaamisi ning ka peetakse pulmi ja sünnipäevi.
Ööbikuoru Villa loomise käigus kogesime kui õige on ütlus: „Mõistus on armastusele väga nõrk vastane.”
Ööbikuoru Villa- Väärtsuslikult Veedetud Aeg...

Lugupidamisega, Karin ja Alar (foto: Fotograaf Grethe Rõõm)


 
     
 

Tere tulemast Ööbikuoru Villasse! Romantiline ja luksuslik majutus Võrumaal Rõuges. Maitsev söök restoranis Andreas. Tervistav soolakamber, suitsusaun, kümblustünn või massaaž. Seminarid, suvepäevad, sünnipäevad, pulmad.  Imeline loodus ürgorus 3 järve keskel.

ÖÖBIKUORU VILLA Ööbikuoru Villa, Tiidu küla Rõuge, Võrumaa 66296 Tel: +372 50 99 666 villa@oruvilla.ee