Romantiline ja luksuslik majutus

Rõuges, Võrumaal

SAABUMINE
VÄLJUMINE
Broneeri

Romantiline ja luksuslik majutus Võrumaal Rõuges. Maitsev söök restoranis Andreas. Tervistav soolakamber, suitsusaun, kümblustünn või massaaž. Seminarid, suvepäevad, sünnipäevad, pulmad. Imeline loodus ürgorus 3 järve keskel. Viibimine Ööbikuoru Villas on väärtuslikult veedetud aeg.

Seminar

Head mõtted loodusest insipeeritud keskkonnas.
Loe edasi

Marek Sadama akustiline kontsert 16. juulil kell 19

See on Ööbikuoru Villa suve kõrghetk, mil Marek Sadam astub üles akustilise kontserdiga “Tulbid ja bonsai”.

Tema loomingut iseloomustab sügavus ja elulisus. Tema esinemised on alati täis kirge ja intensiivsust ning jätavad publikule sügava emotsionaalse mulje. 

Osta pilet kontsert-õhtusöögiks või kontserdiks.

Restoran Andreas


Me oleme valmis! Valmis pakkuma maitseelamusi ning näitama, mida kohalikust toorainest teha oskame. Maikuus toimetame nädalavahetuseti. Juuni-august oleme avatud igapäevaselt.

Restoran on avatud R ja L kell 15-21.

Soovitame laua ette broneerida.

Luksuslik ööbimine

Romantilise kujundusega toad paaridele, peredele või sõpradele.
Loe edasi

Paketid

Midagi põnevat igaühele!
Loe edasi

Saunad

On sõpradega aja veetmiseks ideaalsed.
Loe edasi

Laste Lõunamaa

Kas otsid midagi põnevat, mida teha Võrumaal lastega? Vahva elamuse võib saada Munamäe torni ronides ja Tammelauri tamme kallistades. Ei mingeid nutitelefone ega x-Boxe vaid eredad hetked täis avastamist, mängulusti ja isetegemist – Laste Lõunamaa ootab!

Loe edasi

SA Võrumaa Arenduskeskuse poolt välja antud märgisega “Siin on COVID-19 turvaline” kinnitame, et järgime meie tegutsemisvaldkonnale kehtestatud Vabariigi Valitsuse korraldusi ja Terviseameti juhiseid, hoiame end nende järgimiseks infoga pidevalt kursis ning aitame külastajatel täita kohapeal viiruse vältimise reegleid.

Ööbikuoru Villa asub maalilise Rõuge suurjärve kaldal, Haanja looduspargis Võrumaal. Suur Munamägi on vaid 8 km kaugusel ja Võrru 15 minutit autosõitu. Romantikapärl Rõuge järvede kaisus, luksuslik pesa, mille ümber plahvatavad kevadel õitsele toomingad, suviti laksutavad ööbikud ning järved loksutavad laisalt laineid kaldale.

Loe lisaks

Mind võlus Villa kaunis interjöör, personali lahkus, professionaalsus ja vastutulelikkus. Töötades iga päev paljude patsientidega, oli mulle tohutuks kingituseks vaikne koht, personaalne õhtu-ja hommikusöök restoranis. Täna koju tagasi jõudes tunnen, et olen jälle elus, täis energiat ja valmis uut esmaspäeval tervitama.

veebruar 2o22

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. LISAINFO. Nõustun